helpt
kinderen
bewegen

Kinderfysiotherapeuten in de Achterhoek

Carola Eilander

Master Kinderfysiotherapeut / Bestuurder praktijk

Participeert in de werkgroep BZD 0-4 jaar van ZorgSamen.
Werkt in het zorgpad BZD 0-4 jaar.
Begeleidt de Fitkids-groep in Borculo.
Aandachtsgebied: Sherborne

BIG-nummer: 19066732904

carola@anencokinderfysio.nl

Annika Reismann

Kinderfysiotherapeut MSc

Participeert in de werkgroep Overgewicht obesitas
Werkt in de zorgpaden BZD 0-4 jaar, Overgewicht en Obesitas en Solk.
Begeleidt de Fitkids groep in Lochem en Hengelo Gld.

Aandachtsgebied: visusproblemen

BIG-nummer: 29911442504

annika@anencokinderfysio.nl

Petra Nijmolen

Kinderfysiotherapeut, Drs. Pedagogiek

Werkt in het zorgpad BZD 0-4 jaar.
BIG-nummer: 49038728004

petra@anencokinderfysio.nl

Lenneke van Duivenboden

Kinderfysiotherapeut

Kinderfysiotherapeut

Aandachtsgebied: sensorisch integratie
BIG-nummer: 29015780804

lenneke@anencokinderfysio.nl

Jantien Huinink - Obbink

Kinderfysiotherapeut MSc

Werkt in het zorgpad BZD 0-4 jaar

BIG-nummer: 09918069504

jantien@anencokinderfysio.nl

Ellen Derksen

Duizendpoot

Secretaresse

ellen@anencokinderfysio.nl

Andra Eisink-Weg

Master Kinderfysiotherapeut

Praktijkeigenaar
 
andra@anencokinderfysio.nl